top of page
skylight_night_980_pxt.jpg

Posunieme váš tepelný komfort o poschodie vyššie.

Riešenie dva v jednom. Strešné okno a zároveň kúrenie. Už žiadne radiátory ani rúry v podlahe. Kompletné náhrada vykurovacích systémov v podkroví. Niečo naviac? Strešné okno sa nikdy nezahmlieva.

Strešné okná Solara s technológiou ThermoGlass® znamenajú pohodlné bezúdržbové vykurovanie miestností v podkroví. Všetko čo budete potrebovať je prívod elektrickej energie, nastaviť termostat a potom už si môžete užívať tepelný komfort, ktorý pocítite v priebehu niekoľkých minút.

skylight_room_980_px_opt.jpg

Zachováme celú úžitkovú plochu miestnosti len pre bývanie.

Šikmé steny pod strechou ukrajujú z obytných miestností potrebné centimetre viac, ako býva milé. Preto stále viac investorov vyžaduje "neviditeľné" riešenia vykurovania. Vykurovacie strešné okná nepotrebujú žiadne zložité stavebné úpravy. Vykurovanie podkrovných miestností sa tak zaobíde bez radiátorov, ktoré zbytočne zaberajú priestor pre bývanie.

skylight_room2_opt.jpg

Okno, ktoré vám pomôže ušetriť energiu aj starosti s vykurovaním.

Okná môžete používať ako hlavný vykurovací systém, ale aj pre temperovanie miestnosti. Vďaka vysoko účinnej technológii TG® sú okná až o 40% úspornejšie než štandardné konvekčné kúrenie. Podľa potreby môže okno hriať iba smerom do interiéru, alebo aj do exteriéru pre roztápanie snehu.

(Funkcia externého roztápaniu snehu je dodávaná podľa individuálnych potrieb na mieru. Kontaktujte nás prosím.)

pion_smarthome_mobile_hand.png

Jednoduché ovládanie

Strešné okná Solara ThermoGlass® sú jednoducho ovládateľná pomocou bežných termostatov. V prípade požiadaviek na väčší komfort obshluhy sú jednoducho napojiteľná na jedntku inteligentného riadenia domácnosti. Požadovaná teplota v miestnosti je vždy regulovaná presne a dosiahnutá bez zbytočného plytvania energiou.

Vyberte si z našej štandardnej ponuky vykurovacích strešných okien

Strešné okná sú vyrobené z dreveného masívu v spolupráci s českým výrobcom Solara. Štandardne sú osadené kvalitným zabudovaným kovaním a vybrať si môžete z rôznych druhov vonkajšieho oplechovania. K dispozícii ponúkame kyvný či výklopno-kyvný typ otvárania okien.

Pre viac informácií či pre neštandardné riešenie vykurovacích okien na mieru, nás prosím kontaktujte tu:

+420 777 813 011

info@infraline.cz

bottom of page